Діяльність Комітету

15 вересня 2021, 15:41

Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, яке відбулося 15 вересня 2021 року

 

15 вересня 2021 року відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Відповідно до ухваленого порядку денного засідання Комітет розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну прикордонну службу України" щодо вдосконалення порядку використання та застосування заходів примусу, бойової техніки та озброєння особовим складом Державної прикордонної служби України (реєстр. № 5232). За результатами розгляду народні депутати України ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні прийняти законопроект за основу.

Запрошений на засідання Комітету Голова Рахункової палати поінформував членів Комітету про використання коштів Міністерством оборони України у 2021 році.

Комітет розглянув питання державного оборонного замовлення на 2021 – 2023 роки.

Крім того, відбулася презентація проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань національної безпеки і оборони щодо посилення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України, удосконалення питань військового керівництва та процедур оборонного планування”.