В.Литвин на початку зустрічі відзначив гарну динаміку співпраці між вищими законодавчими органами обох країни як на рівні керівників парламентів, так і на рівні комітетів. Добрі стосунки, за його словами, склалися в України і Грузії у питаннях взаємодії в міжнародних організаціях – Рада Європи, ПАЧЕС, Східне партнерство. "Ми розв'язуємо схожі проблеми, відповідаючи на виклики у сфері безпеки, які є очевидними для кожної країни", - наголосив голова Комітету.
В.Литвин зазначив, що у Комітеті зараз вивчаються питання щодо того, якими мають бути Збройні Сили держави з врахуванням задекларованого парламентом позаблокового статусу України. "Потрібні чіткі бачення того, які загрози і виклики існують, а потім - які Збройні Сили нам потрібні. Вивчення досвіду кожної країни є важливим у цьому процесі", - наголосив він.
В.Литвин розповів про ситуацію у Верховній Раді, зазначивши, що вона є непростою через складнощі у веденні діалогу між більшістю і опозицією. Чи не єдине питання, що об'єднує парламентські сили, - зазначив він, - лежить у площині євроінтеграції України.
Заступник Голови Парламенту Грузії поінформував про ситуацію в Грузії після проведення парламентських виборів восени минулого року та про ухвалені новим парламентом деякі законодавчі акти, які впливатимуть на її розвиток у подальшому.
Г.Барамідзе особливу увагу приділив важливості стосунків між Грузією і Україною. Він висловив впевненість у необхідності їх зміцнення у всіх сферах.
Г.Барамідзе також повідомив про завершення переговорів щодо підписання Угоди про асоціацію між Грузією та ЄС, продовження участі Грузії у миротворчій операції НАТО в Афганістані.
Учасники зустрічі висловилися за продовження подальшої співпраці між парламентами двох держав.