Діяльність Комітету

30 вересня 2021, 14:55

Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, яке відбулося 30 вересня 2021 року у форматі відеоконференції

 

30 вересня 2021 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Відповідно до ухваленого порядку денного засідання Комітет розглянув проект Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік (реєстр. № 6000) в частині фінансування потреб органів сектору безпеки і оборони держави, які віднесені до предметів відання Комітету. За результатами розгляду народні депутати України прийняли рішення підтримати прийняття за основу проекту Закону про Державний бюджет України на 2022 рік (реєстр.№ 6000) за умови збільшення видатків загального фонду Державного бюджету на 2022 рік до розміру мінімальної потреби органам сектору безпеки і оборони держави для забезпечення виконання законодавчо визначених завдань.

Також Комітет розглянув питання та ухвалив рішення щодо необхідності технічного уточнення порівняльної таблиці до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України (реєстр. № 3196-д).