Діяльність Комітету

06 жовтня 2020, 15:49

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки (8 жовтня 2020 року, початок о 10:00)

 

8 жовтня 2020 року о 10:00 за адресою: вул. Садова, 3А, кімната 1224 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Проект порядку денного:

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань удосконалення державного регулювання у галузі державної авіації України       (реєстр. № 3412).

2. Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо обміну та взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у сфері оборони (реєстр. № 0069).

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону (реєстр. № 2141).

4. Звіт Рахункової палати України про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, передбачених Міністерству оборони України на закупівлю, розробку і модернізацію озброєння та військової техніки.

5. Різне.