Діяльність Комітету

30 червня 2020, 16:42

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки (1 липня 2020 року, початок о 15:00)

 

1 липня 2020 року о 15:00 за адресою: вул. Садова, 3А, кімната 1224 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Проект порядку денного:

1. Інформація щодо стану та перспектив розвитку Збройних Сил України. Поточна ситуація в районах проведення операції Об’єднаних сил та на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом.

2. Пропозиція Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва щодо визначення його головним з підготовки і попереднього розгляду проекту Закону про Національне агентство України з питань подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації (реєстр. № 3057, НДУ Василенко Л.В. та інші).

3. Пропозиція Комітету з питань економічного розвитку щодо визначення його головним з підготовки і попереднього розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про національну безпеку України" (щодо включення доктрини економічної безпеки України до елементів планування у сферах національної безпеки і оборони), (реєстр. № 3433, НДУ Наталуха Д.А. та інші).

4. Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки змін до основних показників державного оборонного замовлення на 2020 – 2022 роки (розгляд питання у закритому режимі).

5. Інформація керівників робочих груп, утворених у Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

6. Презентація проекту Закону про трансформацію Державного концерну «Укроборонпром».

7. Різне.