11 вересня 2019, 17:20

Структура Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Комітету

від 9 вересня 2019 року

протокол № 1

 

Персональний склад підкомітетів

Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Верховної Ради України дев’ятого скликання

 

1) підкомітет запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості (голова підкомітету Безугла Мар’яна Володимирівна):

- Березін Максим Юрійович;

- Забродський Михайло Віталійович;

- Завітневич Олександр Михайлович;

- Мисягін Юрій Михайлович;

- Парубій Андрій Володимирович;

 

2) підкомітет з державної безпеки та оборони (голова підкомітету Верещук Ірина Андріївна):

- Безугла Мар’яна Володимирівна;

- Березін Максим Юрійович;

- Веніславський Федір Володимирович;

- Герасименко Ігор Леонідович;

- Забродський Михайло Віталійович;

- Здебський Юрій Вікторович;

- Ковальов Олександр Іванович;

- Костенко Роман Васильович;

- Льовочкін Сергій Володимирович;

- Мисягін Юрій Михайлович;

 

3) підкомітет з питань оборонної промисловості та технічної модернізації (голова підкомітету Копитін Ігор Володимирович):

- Безугла Мар’яна Володимирівна;

- Верещук Ірина Андріївна;

- Завітневич Олександр Михайлович;

- Забродський Михайло Віталійович;

- Касай Геннадій Олександрович;

- Ковальов Олександр Іванович;

- Льовочкін Сергій Володимирович;

- Мисягін Юрій Михайлович;

 

4) підкомітет з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів (голова підкомітету Арахамія Давид Георгійович):

- Безугла Мар’яна Володимирівна;

- Березін Максим Юрійович;

- Веніславський Федір Володимирович;

- Завітневич Олександр Михайлович;

- Здебський Юрій Вікторович;

- Касай Геннадій Олександрович;

- Ковальов Олександр Іванович;

- Копитін Ігор Володимирович;

- Костенко Роман Васильович;

-Льовочкін Сергій Володимирович;

- Мисягін Юрій Михайлович;

- Парубій Андрій Володимирович;

- Рахманін Сергій Іванович;

 

5) підкомітет по соціальним питанням у сферах національної безпеки і оборони (голова підкомітету Березін Максим Юрійович):

- Безугла Мар’яна Володимирівна;

- Герасименко Ігор Леонідович.